Modee A-series Slim LED reflektor 10W 800 lumen 6000K hideg fehér IP65 ML-FLS6000K10WA
Menny.:db
A prémium minőségű Modee A-series Slim LED reflektor 10W 800 lumen 6000K hideg fehér IP65 ML-FLS6000K10WA lámpát elsősorban kültéri felhasználásra ajánljuk, de tökéletes választás lehet nagyobb beltéri helyiségek megvilágítására egyaránt. A 80W teljesítményű hagyományos reflektor kiváltására alkalmas LED reflektor a teret 120°-ban képes megvilágítani, IP65 besorolásának és az alumíniumból készült lámpatestnek köszönhetően a LED chipek élettartama és a lámpa használhatósága hosszú időn keresztül garantált.
Nem értékelt
Várható szállítás: 2026. május 18.
Gyártó: Modee
Gyártó cikkszám: ML-FLS6000K10WA
Cikkszám: CSVRG2897
Személyes átvétel
Online bankkártyás fizetés
Megbízható és biztonságos
Paraméterek
névleges feszültség 220-240V AC
frekvencia 50 Hz
teljesítmény 10W
fényáram 800 lumen
fényerőszabályzás nem lehetséges
fényhasznosítás 80 lumen/watt
színhőmérséklet 6000K (hideg fehér)
színvisszaadási index (CRI) Ra > 80
sugárzási szög 120°
IP védelem IP65
LED chip technológia SMD LED
szín fekete
anyaga alumínium
méret 90 x 70 mm