Modee X-series LED reflektor 20W 1700 lumen 6000K hideg fehér IP65 ML-FLS6000K20WX
Menny.:db
Nem értékelt
Várható szállítás: 2026. május 19.
Gyártó: Modee
Gyártó cikkszám: ML-FLS6000K20WX
Cikkszám: CSVRG2907
Személyes átvétel
Online bankkártyás fizetés
Megbízható és biztonságos
Paraméterek
névleges feszültség 220-240V AC
frekvencia 50 Hz
teljesítmény 20W
fényáram 1700 lumen
fényerőszabályzás nem lehetséges
fényhasznosítás 85 lumen/watt
színhőmérséklet 6000K (hideg fehér)
színvisszaadási index (CRI) Ra > 80
sugárzási szög 120°
IP védelem IP65
LED chip technológia SMD LED
szín fekete
anyaga alumínium
méret 105 x 132 x 30 mm