Öntapadós ajtó- ablakszigetelő habszalag - 5 m - fehér 1 5mm 11595WH-15
Menny.:db
  • Időjárásálló (UV, hőálló)
  • Jó minőségű habszivacs csík
  • Öntapadó
  • Könnyen telepíthető
  • Fehér színű
Nem értékelt
Várható szállítás: 2026. május 20.
Gyártó cikkszám: 11595WH-15
Cikkszám: CSVRG161-0003
Személyes átvétel
Online bankkártyás fizetés
Megbízható és biztonságos
Paraméterek
Profil Egyenes
Szélesség 15 mm
Vastagság 10 mm
Hossz 5 m
Szigetelő képesség 1-10 mm
Színe Fehér
Anyaga PU
Súlya 35 g
Hőálló -30°C - +45°C